Anthony Davis, Stephen Curry’ye Karşı Oynama Konusunda Düşüncelerini Paylaşıyor

dfgdfgdg Haberler

Los Angeles Lakers yıldızı Anthony Davis, Paris Olimpiyatları hazırlık kampı sırasında Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry ile birlikte oynama fırsatını tartışırken heyecanını gizleyemedi. Davis yüzüne kocaman bir gülümseme yayılırken, “Size şunu söyleyeyim, Steph Curry gibi bir adamla oynamak olağanüstü bir şey” dedi. “Adam bana çok kolay bakışlar atıyor; sadece yakalayıp bitiriyorum çünkü paslarıyla beni çok iyi hazırlıyor.”

Davis, Curry’nin elit oyun kurma yeteneğinden ve bunun tüm takımı nasıl yükselttiğinden bahsetti. “Steph, saha görüşü ve takım arkadaşlarını daha iyi hale getirme konusunda bambaşka bir seviyede. Onun sayesinde çok yüksek yüzdeli şutlar alıyorum” dedi. “Onunla orada olmak, onun yaklaşımından ve benzersiz iş ahlakından bir şeyler öğrenmek muhteşemdi. Oyunun çok zahmetsiz görünmesini sağlıyor ama bunun arkasında saatlerce süren pratik ve özveri olduğunu biliyorsunuz.” İki NBA süperstarı birçok kez rakip olarak karşı karşıya geldi ancak Davis, kısa bir süreliğine de olsa Curry’nin takım arkadaşı olma fırsatının tadını çıkarıyor. Davis, “Yıllar boyunca bazı destansı savaşlar yaşadık, ancak şimdi güçlerimizi birleştirip altın madalyanın peşinde koşuyoruz” dedi. “Bu oldukça özel bir şey. Steph tüm zamanların en iyilerinden biri, bu yüzden onun beynini kullanıp ondan yakından bir şeyler öğrenebilmek çok değerliydi.” Tokyo’da yetersiz kaldıktan sonra gözlerini kurtuluşa dikmiş olan Davis, Curry ile birlikte oluşturduğu kimyanın Olimpiyatlar geldiğinde büyük kazançlar sağlayacağına inanıyor. Kararlı bir bakışla, “Hazırlanmamız gereken bazı bitmemiş işlerimiz var” dedi. “Steph ve ben ikimiz de o altın madalyayı Amerika’ya geri getirmek için sabırsızlanıyoruz.”

ABD Takımı Paris Olimpiyatları için NBA Süper Yıldızlarıyla Dolu

olk;ko;

Kısa bir bilgi olarak, 2024 Yaz Olimpiyatları 26 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri ​​arasında Fransa’nın güzel şehri Paris’te düzenlenecek. Ve daha maçlar başlamadan önce yıldızlarla dolu ABD milli takımı, 10 Temmuz’da Kanada’ya karşı oynayacağı gösteri maçında pasın bir kısmını atma şansına sahip olacak.
Paris’e giden Amerikan kadrosu kesinlikle NBA süperstar yetenekleriyle dolu. LeBron James, Kevin Durant, Stephen Curry, Joel Embiid, Jayson Tatum, Devin Booker ve Jrue Holiday ABD Takımına katılarak zengin bir Olimpiyat ve şampiyona deneyimi getirecekler. Ve onlara Anthony Davis, Bam Adebayo, Anthony Edwards, Tyrese Haliburton ve Kawhi Leonard gibi müthiş bir yardımcı oyuncu kadrosu da katılacak.

Dünyanın en büyük sahnesinde altın için yarışmak üzere bir araya gelen tüm bu inanılmaz yetenekleri izlemek, TV’de mutlaka izlenmesi gereken bir şey olacak. ABD Takımının Tokyo’daki sürpriz bronz madalyasının ardından yarım kalan bazı işleri var, dolayısıyla Olimpiyat podyumunun zirvesindeki yerlerini geri almak için motive olacaklarını biliyorsunuz. Bu adamların hepsi kaybetmekten nefret eden alfa rakipler, bu yüzden lazer odaklı olacaklarına ve omuzlarında bir çiple oynayacaklarına bahse girebilirsiniz. NBA’in en büyük isimlerinin birçoğunun kadroda yer almasıyla, Amerikalılar şüphesiz Paris maçlarının favorileri olacak. Ancak altın madalyaya ulaşmak istiyorlarsa yine de çalışmaya devam etmeleri ve uyumlu bir birim olarak bir araya gelmeleri gerekecek. Bu kimyayı oluşturmak ve antrenman kampında doğru rotasyonları bulmak çok önemli olacak. Dünyanın en büyük sahnesinde, ABD Takımının hakimiyetini yeniden savunmaya çalıştığı heyecan verici bir basketbol yazı yaşanacak.

ABD basketbol takımının 2024 Olimpiyatlarında başarılı olması için ne önemli olacak?
Eğitim kampında kimya oluşturmak ve doğru rotasyonları bulmak
100%
NBA süperstar oyuncularının deneyimine ve yeteneklerine güveniyorlar
0%
Voted: 1

Makaleyi değerlendirin
( No ratings yet )
NBA